WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2012 yılında Esa Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak kurulmuştur.Güvenlik  Çözümleri konusunda anahtar teslim projeler üretmek üzere çıktığımız bu yolda;  kısa süre de bir çok önemli kuruluşun Teknolojik ve Elektronik Güvenlik Alt Yapı zafiyetlerini giderdik. 2018 yılında nebi değişikliğine giderek Esa Network ve Güvenlik Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla mevcut portföyümüzün ve yeni müşterilerimizin teknoloji çağında yanında olmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Elektronik Güvenlik Sektöründe güvenilir bir firma olmak, müşteri memnuniyetini optimum seviyede sağlamak, her zaman tercih edilen bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak müşterilerimize kusursuz hizmet vermek, şirket yönetimi  ve çalışanları arasındaki iletişim ve dayanışmayı geliştirmek ve üst seviyede tutmak, ticari etiklere her zaman riayet etmektir. 

Firmamız 2012 yılında Esa Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak kurulmuştur.Güvenlik Çözümleri konusunda anahtar teslim projeler üretmek üzere çıktığımız bu yolda; kısa süre de bir çok önemli kuruluşun Teknolojik ve Elektronik Güvenlik Alt Yapı zafiyetlerini giderdik. 2018 yılında nebi değişikliğine giderek Esa Network ve Güvenlik Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla mevcut portföyümüzün ve yeni müşterilerimizin teknoloji çağında yanında olmaya devam etmekteyiz.

  • 0 (232) 207 5 207

  • 0 (232) 229 0 532

  • info@esaguvenliksistemleri.com

  • 1145/9 Sokak No:2 Eldenler İş Merkezi Kapı No:42 Yenişehir / Konak / İZMİR

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:30 Arası.
    Cumartesi: 08:30 - 15:00 Arası.
    Pazar: Kapalı